Scopul nostru este sa ne facem clientii fericiti prin livrarea la timp a unui cod de calitate.
  • Vei dezvolta solutii de comert electronic pe platforma Magento - singur sau in echipa
  • Vei face mentenanta pentru aplicatii deja dezvoltate (de tine sau de alti membri ai echipei)
  • Vei implementa module noi pentru Magento
  • Esti dispus(a) sa inveti. Daca nu inveti, nu cresti. Daca nu cresti, firma nu creste.
  • Iti organizezi bine timpul si mediul de lucru (iti place ordinea - atat pe birou, cat si in sistemele in care lucrezi).
  • Esti harnic(a) si iti place sa muncesti. Lenea nu are ce cauta la noi in firma.
  • Lucrezi bine in echipa si nu eziti sa le oferi suport si colegilor.
  • Nu te deranjeaza sa primesti feedback (constructiv, bineinteles) legat de munca ta; ai standarde proprii de calitate, pe care le respecti cu perseverenta.
  • Integritatea este una din cele mai importante valori ale tale; la fel si a noastra.
  • Esti atent(a) la detalii. Detaliile fac diferenta.
  • Stii engleza cel putin la nivel mediu (unele specificatii sunt in engleza; la fel si mare parte a documentatiei).
  • Esti determinat(a). Avem obiective pe care ne dorim sa le atingem impreuna.
  • Ai gandire analitica si orientata spre rezolvarea problemelor
  • Ai experienta de minim 2 ani in dezvoltarea aplicatiilor web.
  • Ai experienta de minim 6 luni in implementarea de solutii de e-commerce utilizand Magento
  • Cunosti foarte bine arhitectura Magento si structura templateurilor
  • Ai cunostinte solide de PHP, MySQL, HTML, JavaScript.
  • Ai capacitatea de a intelege cerintele de business si de a furniza solutii tehnice la timp si fara rabat de la calitate.
  • Nu te sperie responsabilitatile si ai spirit de initiativa.
  • Certificarea Magento reprezinta un avantaj
  • Colegi faini - pe care te poti baza si la bine si la rau
  • Salariu fix peste nivelul pietei + bonusuri de performanta
  • Birou in centru Bucurestiului (unul foarte fain)
  • Buget pentru traininguri si certificari
  • Program de lucru flexibil dar organizat
  • Mediu de lucru placut si prietenos
  • Incurajam creativitatea si suntem dispusi sa investim in ideile tale
  • Posibilitate de promovare in cadrul firmei
Daca ai citit acest anunt, te entuziasmeaza ideea de a lucra cu noi si te potrivesti cu descrierea de mai sus, trimite-ne un mail cu CV-ul tau pe adresa cv@nextus-solutions.com.